Czarter jachtów Grecja

Wiadomo nie od dziś, że Grecja jest krajem typowo turystycznym. Od marca aż do października można spotkać tutaj mnóstwo zwiedzających. Pewnym jest, że każdy fan kultury antycznej znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na to czy poszukuje spokoju wśród śródziemnomorskiej przyrody, chce po prostu odpocząć, podziwiając ląd lub chce popływać jachtem na ciepłych, greckich wodach.

Jeśli interesuje Cię wynajem jachtu w Grecji, zajrzyj na naszą stronę internetową: https://www.sailor.pl/ – czarter jachtów Grecja. Oferujemy wynajem jachtów na wielu popularnych, greckich akwenach wodnych, takich jak: Zatoka Sarońska i Zatoka Argolidzka. Jesteśmy w pełni przekonani, że jest to idealne miejsce na tygodniowy wypoczynek. Dużymi autami tych miejsc są bez wątpienia stosunkowo bliskie odległości pomiędzy portami, dobre warunki atmosferyczne i wiele innych atrakcji turystycznych.

Kolejnym idealnym miejscem na wycieczki za pomocą jachtów jest Morze Jońskie. Położone jest ono po zachodniej stronie Peloponezu. Miejsce to jest polecane tym, którzy są początkujący. Znajdują się tutaj małe, urocze porty, zlokalizowane wśród zieleni i pięknych, piaszczystych plaż. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych przez cały sezon, można spokojnie i łagodnie żeglować. Ten akwen wodny jest ulubionym miejscem rodzin z dziećmi i początkujących żeglarzy.

Trzecim miejscem są Cyklady. W folderach turystycznych zajmują one sporo miejsca. Wymagają jednak od żeglującego dużo większych umiejętności i wprawy niż wyprawy na Morze Jońskie. Jest to bowiem zbiornik wodny trudny i zdecydowanie bardziej wymagający. Odległości pomiędzy poszczególnymi wyspami są dużo większe. Niezależnie od pory roku wieje tam dość silny wiatr, ponieważ akwen nie jest osłonięty. Nie trudno jednak dostrzec, że Cyklady są doskonałym miejscem dla tych, który chcą nacieszyć się żeglowaniem i nie boją się kaprysów pogody. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie rejsu z pobliskiego portu Lavrion. Bardzo łatwo dotrzeć tam z ateńskiego portu.

Na stronie internetowej www.sailor.pl dostępnych jest mnóstwo ofert, zawierających czarter jachtu na ciepłych wodach Grecji jak i innych zagranicznych miejsc. Warto wspomnieć, że nasze usługi dotyczą nie tylko terenów położnych za granicą, ale również pięknych, urokliwych jezior i miejsc mazurskich. Gwarantujemy usługi czarteru jachtów w niskich, konkurencyjnych cenach. Oferujemy nowoczesne, dobrze wyposażone i w pełni bezpieczne jachty, które są odpowiednio przystosowane do przewożenia nawet bardzo małych dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here