Europa stary kontynent, z burzliwą ale i wspaniałą historią. Jest w niej wiele wyjątkowych zakątków, które warto zobaczyć. Podpowiadamy, które z nich warto wziąć pod uwagę podczas planowania swojego urlopu!

Praga, Czechy 

Malownicze miasto o wyjątkowych zabytkach – uchodzi za jedno z najpiękniejszych w Europie Środkowej. Hradczany, Złota Uliczka, Most Karola czy Mała Strana – to trzeba zobaczyć!

Dalmacja, Chorwacja

Słoneczny region z malowniczą plażą oraz dwoma popularnymi miastami – Dubrownikiem i Splitem. Doskonałe miejsce do leniwego wypoczynku latem.

 Wybrzeże Algarve, Portugalia

Zachwycające klify, jaskinie oraz zatoki oblewane przez niebieski Ocean Atlantycki. Wybrzeże Algarve w Portugalii na długi czas pozostaje w pamięci…

Florencja, Włochy

Miasto czaruje wyjątkowymi zabytkami – ta przepiękna stolica Toskanii jest idealnym kierunkiem wypoczynku dla osób uwielbiających dobrą kuchnię, zwiedzanie oraz malownicze zachody słońca.

Edynburg, Wielka Brytania

Chociaż Londyn jest bardziej znany, to jednak również Edynburg potrafi zachwycić swoją niesamowitą wiktoriańską zabudową, starymi pubami serwującymi wspaniałe ale, a także górskimi krajobrazami.

Paryż, Francja

Co roku stolica Francji przyciąga miliony turystów, na których czekają takie miejsca jak katedra Notre-Dame, Luwr, wieża Eiffla, malownicze bulwary nad Sekwaną czy Pola Elizejskie. To idealny kierunek nie tylko na romantyczną randkę we dwoje!

Tyrol, Austria

Zapierające dech w piersiach widoki – doliny i góry, krystalicznie czyste potoki i jęzory lodowców, a także barwne łąki. To idealny kierunek dla osób lubiących przyrodę w najwspanialszym wydaniu.

Jak sfinansować swoje podróże?

Jeśli chcesz wyjechać w wyjątkową podróż po Europie, ale nie masz wystarczającej sumy na spełnienie marzeń, twoje problemy może rozwiązać szybka pożyczka on-line.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here