Czasy, kiedy w celu opłaty rachunków trzeba było odwiedzić specjalne punkty płatności, stanowią już na szczęście przeszłość. Pomimo, że nadal można skorzystać z takiej możliwość, większość osób płatności dokonuje przez Internet, tak jest przecież wygodniej, szybciej i nowocześnie. Może być jeszcze wygodniej, jeszcze szybciej i jeszcze nowocześniej. Płatności automatyczne – ich prężny rozwój oraz duża rzesza zwolenników pokazują, że to dobra alternatywa dla tradycyjnych metod.

Moje rachunki płacą się same

Płatności automatyczne to nic innego jak automatyczne dokonywanie wszelkich płatności. Nie ma potrzeby każdorazowo wprowadzać danych karty płatniczej, jak również danych niezbędnych do autoryzacji przelewu.

Mechanizm funkcjonowania takich płatności jest niezwykle prosty. W bm.pl, czyli u jednego z dostawców takiej usługi, wygląda to następująco:

  • Podajemy dane do ebooka lub uzupełniamy dane ręcznie.
  • Zlecone zostają płatności z salda lub z karty.
  • Za każdym razem dzień przed automatyczną płatnością otrzymujemy informację o planowanym zleceniu.
  • Istnieje możliwość odwołania płatności do końca dnia, który poprzedza dzień jej realizacji.

Korzystnie jest oszczędzać czas

Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej możliwości realizacji planów oraz marzeń. Automatyczne płatności bm.pl to jeden z czynników, który pozwoli Ci lepiej gospodarować czasem i tym samym zyskać go więcej np. na spędzanie czasu z rodziną lub odpoczynek. To wsparcie w regulowaniu cyklicznych opłat, brak ryzyka, że zapomnisz opłacić rachunków za prąd czy telewizję. Niezwykle istotne jest także to, że płatności automatyczne to porządek w płatnościach – wszystkie są zgromadzone w jednym miejscu. Usługa jest bardzo elastyczna i pozwala na dostosowanie jej do swoich potrzeb. W dowolnym momencie można wyłączyć konkretną zleconą płatność, zanim zostanie w danym miesiącu zrealizowana.

Płatności przez Internet okazały się dużą rewolucją, pozwoliły zrezygnować z długich kolejek w punktach płatności. Płatności automatyczne to jeszcze większa rewolucja, pozwoliły zaoszczędzić czas, uporządkować wszystkie comiesięczne należności oraz uwolnić się od obowiązku samodzielnie dokonywanych płatności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here