teatralne ferie zimowe

Festiwal Teatrów dla dzieci to najważniejsze kulturalne wydarzenie dla dzieci, które odbywa się w trakcie ferii zimowych. Podczas czasu wolnego warto skorzystać z okazji poznania odrobiny kultury, a jednocześnie świetnej zabawy. W których teatrach krakowskich odbywają się spektakle dla dzieci?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/teatralne-ferie-2020/

Teatr Słowackiego

Teatr Słowackiego wystawia zarówno sztuki cieszące się sporą popularnością, jak i alternatywne historie. Jest jedną z najsłynniejszych i najbardziej zasłużonych polskich scen. Ceny biletów na spektakle zaczynają się od 30 do 80 złotych, cena uzależniona jest od miejsca na sali, które wybraliśmy. Jest to znakomita atrakcja dla dzieci, zwłaszcza w trakcie ferii zimowych. Sprawi się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych dzieci. Dzięki uczęszczaniu do teatru ze swoimi pociechami, możemy wzbudzić w nich miłość do piękna, kultury i sztuki.

Teatr Bagatela

Teatr Bagatela mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Repertuar tego teatru jest dość obszerny i obejmuje zarówno sztuki nowoczesne, jak i klasyczne. Jest to miejsce, które również się sprawdzi w przypadku dzieci. Głównie ze względu na edukacyjny charakter teatru. Od lat istotne miejsce w repertuarze Teatru Bagatela zajmują spektakle, które są skierowane zarówno do najmłodszych, jak i młodszych widzów.

Teatr Stary

Teatr Stary w Krakowie to jedna z najstarszych scen teatralnych w Polsce, powstał w 1781 roku. Organizowane są w nim warsztaty i lekcje teatralne do przedstawień, związane z programem szkolnym. Zajęcia tego typu są skutecznym narzędziem, do poszerzenia wiedzy na temat teatru, co więcej angażują dzieci w różne formy aktywności. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych edukatorów oraz artystów. To idealne miejsce do spędzenia ferii zimowych w Małopolsce.

Teatr Ludowy

Teatr Ludowy w Krakowie jest najbardziej przyjaznym teatrem dla dzieci, kryje w sobie wiele atrakcji zarówno na ferie zimowe, ale nie tylko. Największą popularnością cieszą się warsztaty teatralne, podczas których pracownicy teatru pracują z dziećmi nad ich wyobraźnią, pamięcią, koncentracją, głosem oraz interpretacją tekstu. Dzieci podczas takich zajęć poznają nie tylko najważniejsze pojęcia z dziedziny teatru, ale też uczą się podstawowych zachowań i zdolności aktorskich.

Zobacz też: http://www.beautifulnight.pl/termy-w-polsce-ktore-miejsca-sa-najlepsze/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here