debogora

Masz ochotę na spokojny odpoczynek poza miastem? A może chcesz po prostu popracować w ciszy i skupieniu? W obu tych przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie agroturystyka w Puszczy Noteckiej. Dlaczego? Malownicza okolica, spokój i sielska, domowa atmosfera to tylko niektóre z wielu zalet skorzystania z tej opcji. Dlaczego zatem warto?

Przyroda w Puszczy Noteckiej

Jednym z powodów, dla których agroturystyka w Puszczy Noteckiej cieszy się sporą popularnością jest są niewątpliwie okoliczności przyrody. Najciekawsze i najbardziej wartościowe miejsca puszczy zostały uznane z a rezerwaty. Na tym terenie znajduje się ich aż 16 i  wszystkie charakteryzują się niezwykle bogatą roślinnością. Jeśli zatem marzysz o spacerze wśród wysokich, gęsto rosnących drzew, to miejsce jest idealne dla Ciebie. Warto również zarezerwować sobie nieco czasu na „odwiedzenie” jezior i innych zbiorników wodnych, których znajdziesz tutaj aż 90. Tym, którzy lubią zwiedzanie i łączące się z tym tajemnice, z pewnością spodoba się możliwość odwiedzenia gigantycznego zamku w Stobnicy, którego otwarcie już niedługo.

Ugościmy Cię jak w domu: dwór Dębogóra

Podczas odpoczynku ważne jest nie tylko obcowanie z przyrodą, ale również dobre, swojskie jedzenie i wygodne miejsce do relaksu. Agroturystyka w Puszczy Noteckiej łączy w sobie wszystkie te elementy. U nas znajdziesz spokój oraz smakołyki, obok których nie da się przejść obojętnie. Takie połączenie gwarantuje przypływ pozytywnej energii, która nakręci Cię do działania na długi czas. Czy do szczęścia potrzeba czegoś jeszcze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here