Gran Canaria kraina rozrywki

Gran Canaria to jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych wśród turystów wysp z archipelagu Wysp Kanaryjskich. Znajdziemy tu nie tylko wspaniały klimat, cudowną faunę i florę, ale też mnóstwo rozrywek i atrakcji, przygotowanych specjalnie dla turystów. Każdy znajdzie tu coś siebie, niezależnie od wieku.

Roślinność, która kwitnie na Gran Canarii tysiącem barw, sprzyja powstawaniu parków rodzinnych. Bardzo popularne są także ogrody zoologiczne, a wśród nich najbardziej zanany Palmitos Park. Jest to połączenie zoo, z miejscem gdzie podopieczni ogrodu prezentują różne sztuczki. Spotkać tu można delfiny, specjalnie tresowane sokoły i wiele innych atrakcji, jak choćby motylarnię.

Inną z atrakcji jest Cocodrilo Park. Zobaczyć tu można wiele krokodyli, a także inne gatunki zwierząt, np. małe małpki, które można pogłaskać.

Camel Park to miejsce gdzie z bliska można się obejrzeć bardzo przyjazne zwierzęta jakimi są wielbłądy i osiołki, a także można się na nich przejechać.

Prawdziwie szaloną przygodę i oderwanie się od rzeczywistości oferuje stylizowana na kowbojską wioska Sioux City. Restauracja w stylu Dzikiego Zachodu, przejażdżki konne, zabawy tematyczne pozwalają przenieść się w czasie i wczuć w prawdziwie kowbojski klimat.

W Angry Birds Activity Park doskonale odnajdą się miłośnicy gry logiczno-zręcznościowej o tym samym tytule. Najmłodsi przeżyją tu mnóstwo przygód i będą zachwyceni z pobytu.

Dla miłośników szaleństw wodnych na Gran Canarii powstał Aqualand, miejsce gdzie można do woli szaleć na różnych zjeżdżalniach, ciesząc się piękną, słoneczną pogodą.

Holiday Word, czyli wesołe miasteczko, zapewni turystom mnóstwo adrenaliny i dostarczy wielu niezapomnianych emocji. Jest to doskonała rozrywka nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, w różnym wieku.

Gran Canaria oferuje także przyjezdnym takie atrakcje jak nurkowanie. Są tu specjalne szkoły nurkowania czy wypożyczalnie sprzętu. Podwodny świat dostarczy cudownych wrażeń.
Na wyspie można także pograć w golfa czy pokłusować na koniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here