Apartamenty nad morzem dla aktywnych – jak spędzić wolny czas w Juracie?

Jurata jest kojarzona głównie jako wypoczynkowa miejscowość idealna na sezon wakacyjny. Jednak może ona być świetnym miejscem na aktywny pobyt także wraz z rozpoczęciem września. Co można robić w Juracie poza szczytem sezonu? Zobacz najlepsze atrakcje w Juracie dla miłośników sportu i znajdź dla siebie najlepszy apartament z widokiem na morze.

Apartamenty Jurata są rozlokowane po całym mieście. Znajdują się w niewielkiej odległości zarówno od plaży, jak i centrum miasta, dzięki czemu możesz szybko się tu dostać w każdą okolicę. Niemal we wszystkich częściach Juraty masz także możliwość skorzystania z atrakcji stworzonych z myślą o fanach sportu.

Apartament z widokiem na morze i plaże – wykorzystaj potencjał piaszczystych wybrzeży

Polska może poszczycić się jednymi z najpiękniejszych plaż w Europie i na świecie. Wybrzeża półwyspu Helskiego są bardzo czyste i zadbane. Mają też miękki, delikatny piasek, co sprawia, że do chodzenia po plaży oraz morskiej kąpieli nie trzeba zakładać specjalnych butów.

Wykorzystaj te doskonałe warunki i w trakcie pobytu w Juracie wybierz się na poranne bieganie po plaży. Odwiedź część wybrzeża od strony otwartego morza, a będziesz mógł podziwiać przepiękne widoki. Urokliwe są zwłaszcza wschody słońca. O tak wczesnej godzinie nie ma także prawie wcale ludzi. Jeśli więc wolisz biegać, jak jest mały tłok, poranek w Juracie to idealny moment na ćwiczenia dla Ciebie.

Bardzo dobrym miejsce startu na poranne bieganie po plaży to sam środek miasta i znajdujące się tam apartamenty Jurata. Kilkaset metrów spokojnego truchtu przez miasto pozwoli Ci bowiem dobrze rozgrzać mięśnie przed wejściem na plażę.

Apartamenty Jurata w pobliżu atrakcji sportowych w wodzie – odwiedź miejskie szkoły kitesurfingu

Ciekawą atrakcją turystyczną może być dla Ciebie także wizyta w miejscach, w których nauczysz się pływać na desce. Skorzystaj m.in. z usług:

  • szkoły Surf Bonjo Camp – miejsca, gdzie zostaniesz dokładnie nauczony odpowiedniej techniki kitesurfingu.
  • Kiteszkoly.pl – kolejne miejsce, w którym możesz nauczyć się pływać na kajcie. Jeśli chcesz spróbować innych wrażeń, w ofercie znajdziesz również kursy windsurfingu.

Zazwyczaj każdy kurs w szkołach składa się z trzech etapów – merytorycznego i technicznego przygotowania, początków surfowania na kajcie oraz udoskonalania swoich umiejętności

Lekcje kitesurfingu są organizowane od strony Zatoki Gdańskiej, co zwiększa bezpieczeństwo szkolących się osób. Jeśli chcesz przynajmniej kilka razy odwiedzić jedną ze szkół, koniecznie zarezerwuj nocleg blisko centrum. Zobacz m.in. apartamenty nad morzem w Juracie dostępne w ofercie Sun&Snow – Ratibora, Międzymorze, Villa Aqua lub Błękitna Laguna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here