Przewodnik po Krakowie - 30 tras zwiedzania

Oferta Kraków Zwiedzanie skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o fantastycznym pobycie w jednym z najpiękniejszych miast Polski. Do wizyty na naszym portalu i rezerwacji usług przewodnickich zapraszamy organizatorów wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych i pielgrzymek, a także oczywiście turystów indywidualnych!

Znajdą Państwo u nas propozycje zwiedzania Krakowa z najbardziej rozchwytywanymi przewodnikami. Co sprawia, że nasi współpracownicy są tak lubiani? O Krakowie wiedzą wszystko i potrafią cudownie i z pasją opowiadać o miejscach, ludziach i wydarzeniach związanych z tym wyjątkowym miastem. Zwiedzanie Krakowa z nimi to nie tylko podróż w przestrzeni, ale również w czasie! Wieloletnie doświadczenie w pracy z turystami w różnym wieku, pochodzącymi z całego świata (zobaczcie Państwo na stronie nasze imponujące portfolio!), sprawia, że nasi przewodnicy znajdują błyskawiczny kontakt z każdym, przede wszystkim dzięki indywidualnemu podejściu. Oczywiście każdy przewodnik po Krakowie posiada licencję uzyskaną dzięki zdaniu bardzo trudnego egzaminu przewodnickiego. Na pełną wzruszeń wspólną ekspedycję po Krakowie zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają poznawać świat i nowe miejsca! Koszt zwiedzania wynosi zaledwie 150 zł od grupy!

Przewodnik po Krakowie 30 tras zwiedzania!

Warto podkreślić, że radzą sobie znakomicie nawet z najbardziej wymagającymi i dociekliwymi turystami, czyli z dziećmi! Zarówno grupy szkolne, jak i maluchy odkrywające Kraków z rodzicami lub opiekunami zapraszamy na specjalną, dedykowaną wyprawę szlakiem najpiękniejszych krakowskich tradycji i legend. Taka wyprawa z doświadczonym pedagogicznie przewodnikiem nie tylko rozwija wiedzę i wyobraźnię najmłodszych, ale przede wszystkim jest niesamowitą, radosną przygodą. Dla grup szkolnych i studenckich przygotowaliśmy szereg dedykowanych programów zwiedzania Krakowa , m. in. wizytę w kwartale akademickim i zwiedzanie Collegium Maius. Z myślą o pielgrzymach nasi przewodnicy opracowali fantastyczne programy odkrywania Krakowa śladami Jana Pawła II, a także zwiedzania krakowskich sanktuariów, opactwa Benedyktynów w Tyńcu, Kalwarii Zebrzydowskiej, i papieskich Wadowic. Przewodnik po Krakowie  chętnie doradzi również tym z Państwa, którzy szukają pomysłu na wycieczkę uatrakcyjniającą wyjazd firmowy lub ważną konferencję. Z nami mogą Państwo wybrać się np. na spacer pod hasłem Kraków w pigułce. Na trasie uwzględniliśmy najważniejsze zabytki Starego Miasta, Wawelu i Kazimierza. Tych, którzy chcieliby przyjrzeć się tym wyjątkowym obiektom dokładniej, zapraszamy na osobne, dedykowane wyprawy. Wśród tych propozycji znajdą Państwo m. in. spacer po Starym Mieście tzw. Drogą Królewską, zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego i wycieczkę na Kazimierz, podczas której będą Państwo mieli okazję zobaczyć m. in. kwartał żydowski z wspaniałymi synagogami powstałymi na przestrzeni kilku stuleci. Zapraszamy również w miejsca oddalone od serca Krakowa – do opactwa Ojców Benedyktynów w Tyńcu, Nowej Huty. Chętnie organizujemy również zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego, Kopalni Soli w Wieliczce, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – trasy szyte na miarę.

Nie obawiamy się również wyzwań – wycieczki tematycznerealizacja Państwa pomysłów to nasza specjalność. Spacer po Krakowie szlakiem najpiękniejszych, secesyjnych witraży? Wyprawa w poszukiwaniu najciekawszych murali? A może chcieliby Państwo zobaczyć miejsca związana z historią przedstawioną w filmie Lista Schindlera i realizacją samego obrazu Spielberga? Zapraszamy! Nasi przewodnicy będą perfekcyjnie przygotowani i pełni energii! Chętnie podejmujemy się również organizacji wycieczek meleksem, dorożką, segwayem lub rowerem! Korzystając z usług naszego biura przewodnickiego, mogą Państwo liczyć również na bezpłatną pomoc w organizacji noclegów i posiłków w promocyjnych cenach! Wszystko na przewodniku po Krakowie – http://krakowzwiedzanie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here